FAMIDENT

x

Polub nas na facebooku!

Usługi stomatologiczne i medycyna estetyczna w Białymstoku – kontakt

Każdy, dorosły pacjent raz na poł roku powinien dokonać przeglądu zębów. W sposób profesjonalny przyjrzymy się Twoim zębom i poinformujemy Cię o ich stanie, a także o opcjach ewentualnego leczenia.
Nasz personel stale inwestuje w siebie biorąc udział w wielu konferencjach stomatologicznych w kraju i zagranicą. Wszystko po to, aby zapewnić naszym pacjentom profesjonalną opiekę.

Cały czas zastanawiamy się, w jaki sposób możemy udoskonalić naszą ofertę. Oprócz standardowego leczenia zachowawczego, oferujemy usługi protetyczne i usługi zakresu stomatologii estetycznej oraz ortodoncji i implantologii.
W naszym gabinecie zajmujemy się także medycyną estetyczną. Wykonujemy usługi z zakresu pielęgnacji zębów i dziąseł. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, wprowadziliśmy do naszej oferty również możliwość założenia biżuterii nazębnej. Szybko i sprawnie przeprowadzamy zabiegi m.in. wypełniania bruzd i zmarszczek oraz powiększania ust.

Bardzo cenimy sobie czas naszych pacjentów, dlatego nie dopuszczamy do opóźnień wizyt. Dzięki temu nie musicie Państwo czekać w nieskończoność na zabieg.
Rejestracja wizyt odbywa się telefonicznie oraz za pomocą poczty elektronicznej. Jesteśmy obecni na facebooku. Przy Poradni Famident Stomatologia Szyszko działa też Klub Zdrowego Stylu życia.

napisz do nas