FAMIDENT

x

Polub nas na facebooku!

Poznaj nasz zespół

Dlaczego My

Poradnia Stomatologiczna Famident oferuje kompleksowe usługi z zakresu poradnictwa zdrowia zębów. W szczególności, jak w szybki i przyjemny sposób doprowadzić swoje zęby do stanu zdrowia i estetycznego wyglądu. Naszym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz przekazanie wiedzy dietetycznej, która przyczyni się do zdrowia nie tylko jamy ustnej, ale całego organizmu. W dzisiejszych czasach zbyt wielu ludzi jest uzależniona od cukru, kofeiny, czy sztucznych dodatków. W dobie mody na gotową, przetworzoną żywność zatraciliśmy wiedzę na temat prawidłowego odżywiania, co skutkuje wzrostem chorób zębów oraz tak zwanych chorób cywilizacyjnych. W tym celu w Poradni funkcjonuje dział psychodietetyki. Atuty Poradni to Pasja i zaangażowanie. Stomatologia to nasza życiowa pasja. Pomaganie i dzielenie się wiedzą jest dla nas naturalne.

To, co nas wyróżnia to Indywidualne podejście do pacjenta i dokładny wywiad lekarski. Jesteśmy zainteresowani nie tylko stanem zdrowia zębów, ale też stanem ogólnym naszych pacjentów. Zdobywamy i pogłębiamy wiedzę w gronie przyjaciół Klubu Zdrowego Stylu Życia, gdzie zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych.

Famident Poradnia Stomatologiczna jest nowoczesną, dobrze wyposażoną placówką medyczną, która swoim pacjentom świadczy szeroki wachlarz usług w zakresie stomatologii, medycyny estetycznej oraz psychodietetyki. Prowadzona jest przez małżeństwo lekarzy dr n. med. Teresę Szyszko specjalistą periodontologa i dr n. med. Janusza Szyszko implantologa.


 • Dr n. med. Teresa Szyszko

  • Dr n. med. Teresa Szyszko

   Właścicielka Poradni Stomatologicznej Famident od ponad 20 lat. Do swojej pracy podchodzi z pasją i maksimum zaangażowania. Karierę zawodową rozpoczęła jako asystent, wykładowca i naukowiec na ówczesnej Akademii Medycznym w Białymstoku. Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu, tysiącom wyleczonych pacjentów osiągnęła mistrzostwo w profesjonalnym podejściu do każdego przypadku. Posiada tytuł doktora nauk medycznych oraz dwa stopnie specjalizacji: pierwszy stopień ze stomatologii ogólnej, drugi z periodontologii. Uczestniczy w licznych szkoleniach, zjazdach i konferencjach w Polsce i za granicą. W ramach szkolenia podyplomowego zdobyła wiedzę praktyczną z zakresu ortodoncji, dzięki czemu skutecznie leczy nie tylko wady zgryzu, ale też pacjentów z chorobą przyzębia. Wiedza połączona z wieloletnią praktyką w dziedzinie protetyki stomatologicznej, implantologii, medycyny estetycznej oraz dusza artysty stworzyły mieszankę kompetencji, dzięki którym oferuje swoim pacjentom wyjątkowe, szerokie spojrzenie na problemy zdrowotne. Potrafi świetnie motywować i inspirować ludzi do tego aby zęby stały się wizytówką dobrego zdrowia całego organizmu. Wyleczenie i rekonstrukcja uzębienia to dopiero początek całego procesu. Poprzez skuteczną zmianę nawyków potrafi sprawić aby zęby nigdy więcej się nie psuły. Uważa, że zdrowe zęby, to piękny uśmiech, a piękny uśmiech potrafi uszczęśliwić wszystkich wokół. Jej pasją jest muzyka, między innymi gra na perkusji, podróżowanie, rozwój duchowy i osobisty. Pisze artykuły, nagrywa filmy instruktażowe, jest w trakcie pisania książki pod roboczym tytułem „Instrukcja obsługi człowieka”.


 • Dr n. med. Janusz Szyszko

  • Dr n. med. Janusz Szyszko

   Współwłaściciel Poradni Stomatologicznej Famident. Ukończył wydział lekarski i przez wiele lat był pracownikiem naukowym ówczesnej Akademii Medycznej w Białymstoku. W ramach szkolenia podyplomowego odbył wiele kursów z zakresu implantologii. Między innymi ukończył roczny kurs implantologiczny na Uniwersytecie we Frankfurcie. Na co dzień zajmuje się planowaniem stabilnych rozwiązań protetycznych opartych na implantach oraz wszczepianiem implantów. Jego pasją jako lekarza jest promowanie zdrowego stylu życia i zasad profilaktyki dotyczących nie tylko zdrowia zębów ale przede wszystkim powszechnych obecnie chorób cywilizacyjnych. Dzięki zrozumieniu mechanizmu powstawania tych chorób potrafi świetnie zainspirować do zmian prowadzących do ich uniknięcia lub wyleczenia. Jest założycielem Klubu Miłośników Zdrowego Stylu Życia. Prowadzi wykłady, szkolenia i porady z zakresu psychodietetyki aby dać ludziom możliwie najwięcej wiedzy na temat właściwych nawyków prowadzących do dobrego zdrowia całego organizmu.

   Jego hobby to muzyka. Jest basistą w zespole jazzowym. Poza tym lubi podróże, pływanie, jazdę na rowerze. Z wielką pasją podchodzi też do rozwoju osobistego i duchowego.


 • Higienistka Ania Ławreszuk

  • Higienistka Ania Ławreszuk

   Pracuje z nami od 2008r. Tytuł Higienistki stomatologicznej uzyskała na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Zajmuje się przygotowaniem i utrzymaniem w należytej czystości i sterylności stanowisk i narzędzi stomatologicznych. Swój czas pracy dzieli między asystowaniem a higienizacją, czyszczeniem i wybielaniem zębów. O profilaktyce stomatologicznej wie wszystko. Nikt, tak jak Ona nie potrafi właściwie doradzić i zaoferować najlepszych systemów do utrzymania higieny jamy ustnej. Wśród pacjentów ma swoich wiernych fanów, którzy od lat chcą czyścić zęby tylko u Niej. Interesuje się sportem oraz muzyką współczesną. Jest współorganizatorem znanego na Podlasiu festiwalu muzyki rockowej.